TURNAJE - SK PETŘÍN Plzeň 2009

TREFTO CUP 120 Rokycany 15.2.2020 - 1. místo

SK Petřín 2:0 TJ Dioss Nýřany
SK Petřín 3:1 Kohouti Rokycany U10
SK Petřín 1:0 Kohouti Rokycany
SK Petřín 3:0 Slavoj Mýto
SK Petřín 4:2 FC Viktoria U10

TREFTO CUP 118 Rokycany 2.2.2020 - 1. místo

SK Petřín 4:2 FC Viktoria U10
SK Petřín 7:1 Slovan Plzeň 
SK Petřín 5:1 FC Volenice 

Semifinále:
SK Petřín 5:0 Kohouti Rokycany 

Finále:
SK Petřín 2:1 Viktoria U10

ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA MO Plzeň 1 (starší přípravka) 1.2.2020 - 2. místo

SK Petřín 4:1 TJ Sokol Křimice
SK Petřín 1:4 OFS Plzeň 
SK Petřín 1:0 TJ Zruč
SK Petřín 2:1 TJ Slavoj Mýto
SK Petřín 10:0 SK Smíchov Plzeň
SK Petřín 4:0 FC Viktoria U9

HALOVÝ TURNAJ FC Viktoria Plzeň 26.1.2020 - 6. místo

SK Petřín 3:3 SK Dynamo České Budějovice
SK Petřín 3:2 FK Teplice 
SK Petřín 0:0 FK Motorlet Praha
SK Petřín 3:3 SK Slavia Praha
SK Petřín 0:7 FK Ústí nad Labem
SK Petřín 1:5 FC Slavia Karlovy Vary
SK Petřín 0:5 FC Viktoria Plzeň

REDOBY TOUR Rakovník 18.1.2020 - 2. místo

SK Petřín 3:0 Slovan Kladno
SK Petřín 6:0 Sokol Nové Strašecí 
SK Petřín 0:3 FK Slavoj Žatec 
SK Petřín 6:0 SK Lhota 
SK Petřín 4:0 FK Dobroměřice

ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA MO Plzeň 1 (starší přípravka) 14.12.2019 - 3. místo

SK Petřín 5:3 FC Viktoria U9 
SK Petřín 9:0 SK Smíchov 
SK Petřín 4:1 TJ Sokol Křimice 
SK Petřín 1:6 OFS Plzeň 
SK Petřín 0:1 TJ Union Plzeň

REDOBY TOUR Rakovník 8.12.2019 - 3. místo

SK Petřín 1:0 Tatran Rakovník 
SK Petřín 3:1 SK Lhota 
SK Petřín 0:0 SKP Rakovník 
SK Petřín 5:0 Sokol Nové Strašecí 
SK Petřín 0:1 MFK Most 
SK Petřín 10:0 Braník Libušín

TREFTO CUP 100 Rokycany 7.12.2019 - 2. místo

SK Petřín 6:0 Klatovy 
SK Petřín 6:3 Viktoria dívky 
SK Petřín 3:2 Kohouti 10 
Semifinále:
SK Petřín 5:2 Most 
Finále:
SK Petřín 1:1 Viktoria 10  (penalty 1:2)

REDOBY TOUR Rakovník 23.11.2019 - 5. místo

SK Petřín 3:0 Sokol Nové Strašecí 
SK Petřín 1:2 SK Lhota 
SK Petřín 2:2 SK Junior Žatec 

SK Petřín 1:1 Slovan Kladno 
SK Petřín 5:0 FK Dobroměřice 
SK Petřín 3:0 Sokol Nové Strašecí

Ondrášovka Cup 17.10.2019 - 6. místo - kvalifikace sk. D

SK Petřín 1:4 FC Písek fotbal 
SK Petřín 1:4 Viktoria Plzeň 
SK Petřín 0:5 FK Baník Sokolov 
SK Petřín 2:2 SK Motorlet Praha 
SK Petřín 4:4 1.FK Příbram 
SK Petřín 4:1 TJ Jiskra Domažlice 
SK Petřín 3:0 FK Slavoj Vyšehrad

Ondrášovka Cup 1.10.2019 - 1. místo - předkolo skupina J

SK Petřín 0:6 TJ Jiskra Domažlice 
SK Petřín 5:0 FC Slavia Karlovy Vary 
SK Petřín 4:3 FK Králův Dvůr 
SK Petřín 5:4 FK Ostrov 
SK Petřín 9:0 TJ TATRAN Rakovník

Turnaj Radonice Praha 28.9.2019 - 4. a 5. místo

SK Petřín červená 0:1 FK Mladá Boleslav 2010 
SK Petřín červená 13:0 FA Jablonec 2010 
SK Petřín červená 3:0 SC Xaverov 2009 
SK Petřín červená 6:0 SK Dynamo České Budějovice 

SK Petřín zelená 2:0 1.FK Příbram 2010 
SK Petřín zelená 3:2 TJ Avia Čakovice 
SK Petřín zelená 3:1 TJ Slavia Radonice 
SK Petřín zelená 0:2 SK Čechie Smíchov 2009 

Turnaj Žatec 7.9.2019 - 1. místo

SK Petřín 4:1 SK Junior Žatec 
SK Petřín 2:3 FSV MOTOR Brand Erbisdorf 
SK Petřín 3:0 MFK Most 
SK Petřín 1:1 FK SEKO Louny 
SK Petřín 6:2 FA Bohemians Velvary 
SK Petřín 3:1 FK Braník Sokolov Podolí 
SK Petřín 3:2 SKP Rakovník 

O kapku lepší turnaj
Praha Braník 1.9.2019 - 20. místo

SK Petřín 0:5 Dukla Praha A 
SK Petřín 2:2 Tempo Praha A 
SK Petřín 4:6 Jihlava 
SK Petřín 0:1 Kutná Hora 
SK Petřín 1:1 Meteor Praha 
SK Petřín 4:1 Podolí 
SK Petřín 1:3 Motorlet 
SK Petřín 1:8 Dukla Prah A